image
Dubai Vizesi Korona Virüs Sonrası Tekrar Başlıyor | Vize Haberleri
North Vize | Rusya Vizesi Başvuru Hizmetleri
Dubai Vizesi Korona Virüs Sonrası Tekrar Başlıyor

28.06 itibari ile Birleşik Arap Emirlikleri vize işlemlerine tekrar başlıyoruz. 

Seyahat öncesinde yolcular için ek koşullar mevcut.

  • Yolcunun Birleşik arap emirliklerine vardığında max. 96 saat öncesinde yapılmış PCR Negative test sonucunun yanında olması gerekiyor. PCR testi olmayan yolcuları Birleşik Arap Emirliklerine vardığında PCR testine tabii olacaklardır
  • Yolcunun havayolu şirketi tarafından sağlanan sağlık formunun ve talep edilen evraklar olur ise tam ve eksiksiz ve gerçek bilgiler ile tamamlanması gerekiyor.
  • Yolcunun Birleşik arap emirliklerine vardığında en az 2 ay ve uluslararası geçerliliği olan sağlık sigortasının mevcut olması gerekiyor. Ve her başvuruda pasaport ile birlikte sağlık sigortasının İngilizce olarak düzenlenmiş görüntüsünün iletilmesi gerekiyor.
  • Yolcuların Birleşik Arap Emirliklerinde karşılaşacakları herhangi bir sağlık probleminde tüm sorumluluk yolcuya ait olacaktır.

Ekte Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti tarafından paylaşılan seyahat genelgesi mevcuttur, PCR negative testi olduğu halde Dubai’ye varıldığında gerekli görüldüğü taktirde tekrar teste tabii tutulabilir ve sonucun pozitif çıktığı durumlarda 14 günlük karantina uygulanacaktır.

First Class ve Business Class bilet kategorisi ve kapıda vize uygulaması olan yolcular da dahil olmak üzere tüm yolcular belirlenen aynı pasaport kontrol geçiş hattını kullanacaklardır. Sırada beklemek istemeyen yolcuların Marhaba Service hizmetlerinden birisini rezerve ettirmeleri gerekmektedir.

Ayrıca havalimanı transferlerini dezenfekte edilmiş ve bütün sağlık şartlarına uygun olarak denetimle kontrol edilen araçlar ile sağlamak isteyen yolcularınıza otel lokasyonlarına göre transfer konusunda yardımcı olunacaktır ve Birleşik arap emirlikleri hükümeti tarafından sertifikalandırılmış otellerde güvenle kalabilecekleri konaklama hizmetlerinden de faydalandırabiliriz.

  • Marhaba Service
  • Dezenfekte sağlık sertifikalı araçlar ile transfer
  • Sağlık sertifikalı otellerde konaklama

Hizmetleri için taleplerinize en hızlı şekilde yardımcı olunacaktır.

Vize fiyatları ile ilgili herhangi bir değişiklik uygulanmayacaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-BÜLTEN

SON GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN !